Гуманітарна сфера

23 травня – День Героїв. Вшанування борців за волю України

День Героїв – щорічне свято в Україні, впроваджене на честь українських захисників — борців за волю Української держави, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА,  а сьогодні – героїв Небесної сотні, бійців   російсько-української війни, завдяки яким Україна здобула і відстоює омріяну Незалежність. 

Це день пам’яті і вшанування всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, хто поклав своє життя за незалежність України, хто боровся і бореться за нашу свободу. Свято величі духу українського народу, воно є символом незборимості української нації.

Герої творять дійсність, герої формують обличчя світу – вчора, сьогодні і завтра, тому що вони готові віддати все, навіть найцінніше – своє життя,  щоб досягнути своєї мети.

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

У цей день я бажаю кожному, аби на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панували мир і злагода. Зичу добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили і свободи!

В цей день небайдужі та вдячні нащадки вивішують національні прапори для вшанування пам’яті борців за свободу кожного українця, за кращу долю та волю України і з повагою та почуттям власної гідності промовляють:

Слава Україні! Героям Слава!

 

Голова Баришівської районної державної адміністрації  Валентина ЗОЗУЛЯ