З днем вишиванки

Дорогі друзі!

Вітаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Вишиванка – це не просто красиво, це символ наших автентичних традицій та розмаїтої культури. Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь,будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби.

Така традиція об’єднує наші сім’ї, родини, є живим ланцюгом між поколіннями, джерелом невмирущості та самобутності. Одягаючи вишиту сорочку, кожен із нас повинен пам’ятати і про наших героїв, які сьогодні стримують агресора на сході України. Саме завдяки їм ми маємо змогу вільно, під мирним небом, підтримувати ці традиції.

Вірю, що вишиванка й надалі залишатиметься нашим оберегом та символом щасливого майбутнього для України.

Тож давайте разом докладемо всіх зусиль для збереження мудрості, віри і сили тисячолітніх традицій, які надихають насрухатися впередзадля збереження  української ідентичності, заради процвітання нашої держави, нашого краю!

З повагою голова Баришівської районної державної адміністрації  Валентина ЗОЗУЛЯ