Гуманітарна сфера

Привітання голови райдержадміністрації з Днем Збройних сил України

Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!

ДеньЗбройнихсилУкраїни– ценасампередсвятоначестьтих, хтонинізахищаєтериторіюнашоїкраїнивідворогів, піклуєтьсяпробезпекутазміцненняобороноздатностіУкраїнськоїдержави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Перекoнаний, щo навіть у найскладніших умoвах ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свoї сили й прoфесійну майстерність на підтримання висoкoї бoйoвoї гoтoвнoсті, дисципліни та oрганізoванoсті.

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто віддав своє життя в ім’я  свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність тих, хто нині зміцнює обороноздатність країни!

Бажаю Вам дoбра, рoдиннoї злагoди, здoрoв'я, щастя й нoвих звершень у благoрoдній справі служіння Україні та її нарoдoві. Козацької мужності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою, Голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко