Обери майбутнє

З метою інформування молоді про стан та тенденції розвитку ринку праці, популяризації актуальних професій і спеціальностей, 12 листопада 2019 року в ЦПР «Мрія» проведено відбірковий етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє».

Захід проведено фахівцями Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості спільно з відділом освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради.

Свої артистичні та жартівливі здібності у заході продемонстрували 8 команд навчальних закладів району:

«Вибір Є» (Морозівський НВК)

«Юні Headhunters» (Паришківський НВК)

«Майстри своєї справи» (Рудницьке НВК)

«Люди У» (Баришівська НВК)

«Агро Коржі» (Коржівська ЗОШ );

«YES, WECAN» (Баришівська ЗОШ ім.М.Зерова);

«Фрілансери» (Волошинівський НВК);

«Інноватика» (Семенівська ЗОШ);

Команди показували свою кмітливість та винахідливість в 3 конкурсах: «Візитівка» - у якому учасники розкривали індивідуальність команди,  «Конкурс капітанів» - бліц турнір в якому капітани команд змогли блискуче позмагатися між собою та здобути додаткові бали для команди, «Музичний конкурс» - музична презентація професій.

Протягом трьох годин заходу зал вибухав від сміху та оплесків. Команди демонстрували обізнаність в сучасних професіях, рекламували професії, які актуальні на місцевому ринку праці. Всі учасники проявили себе кмітливими, активними, енергійними та винахідливими.

За підсумками відбіркового етапу перемогу здобула команда «Фрілансери» Волошинівського НВК. Переможці отримали подарунковий сертифікат. Всі учасники заходу були нагороджені грамотами та солодкими подарунками від спонсорів.