Міні-ярмарок вакансій

ТОВ «Баришівська зернова компанія» є потужним, ефективним аграрним холдингом, відомим не лише в Україні, а й за її межами. На сьогоднішній день тут працює близько 1200 працівників.  Підприємство активно співпрацює зі службою зайнятості.

Так, 06 листопада 2019 року у Баришівській районній філії Київського ОЦЗ було проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавця. Заступник Генерального директора з персоналу Вадим Ковальчукознайомив присутніх з наявними вакансіями на даний час та на перспективу, розповів про вимоги до претендентів, про умови праці, заробітну плату, соцпакет. На даний час підприємствупотрібні водії, диспетчери, охоронники, економісти, бухгалтер.

Міні-ярмарок відвідали понад 20 безробітних. По закінченні заходу представниками роботодавця було проведено співбесіду з бажаючими працевлаштуватись. Декілька з них  заповнили анкети, надали резюме.   Підбір кандидатів продовжено.

Довідки за тел. (04576) 41257.

Баришівська районна філія Київського ОЦЗ