Свято в Яблунівській громаді

Погожого сонячного жовтневого дня жителі Яблунівської громади зібралися в оновленому сільському клубі на святкуванні Дня сіл Яблунівської сільської ради. Запрошених поважних гостей, за традицією, зустріли запашними українськими короваями. Із вітальним словом до жителів громади звернулися голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко, заступник голови адміністрації О.В. Плясецький, керівник Групи компаній «Нива Переяславщини» О.О. Мостіпан, генеральний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія» Є.А. Родовинюк, генеральний директор ПАТ «УІФК-АГРО» Дітріх Трайс, в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації М.В. Вірич, в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації С.Б. Гапич, побажавши миру, злагоди, достатку, єдності та віри в завтрашній день.

Голова Яблунівської сільської ради Микола Петрович Холявко  в свою чергу подякував почесним гостям за підтримку та допомогу в розбудові інфраструктури сіл, особливо за фінансову допомогу в ремонті приміщення сільського клубу та селищної ради в с. Яблуневому.

Музичними привітаннями односельців та гостей порадували фолькльорний ансамбль «Голиця», жіночий ансамбль «Берегиня», В. Мурашов, Віктор та Валентина Серги, Олександр Клименко, ансамбль «Три куми». Дітвора розважалася на  різноманітних атракціонах.

М.В. Вірич, в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації