Стратегічна сесія з питань розвитку галузі освіти району на 2021-2027 роки

12 вересня 2019 року в приміщенні Баришівської районної державної адміністрації  відбулася Стратегічна сесія з питань розвитку галузі освіти району на 2021-2027 роки. Разом із освітянами закладів освіти району до обговорення питань  та  визначення позитивних тенденцій, основних проблем, можливостей і загроз розвитку галузі освіти активно долучилися заступник голови Баришівської районної державної адміністрації Плясецький О.В., в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації Гапич С.Б., голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Ворона В.І., директори, заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти району.

Врахувавши всі надані пропозиції, було сформовано проект Стратегії галузі освіти району на наступні роки.

Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації