Педагогічна рада освітян

29 серпня 2019 року в приміщенні великої зали Баришівської районної державної адміністрації відбулася серпнева педагогічна рада освітян Баришівського району «Сучасна школа – територія успіху дитини» в ході якої були визначені стратегічні пріоритети розвитку освіти Баришівського району у 2019-2020 навчальному році.

В нараді взяли участь голова Баришівської районної ради Володимир Гуменюк, керівник апарату Баришівської РДА Тетяна Брилюк, голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки Віра Ворона, в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Світлана Гапич, директори та педагогічні колективи закладів загальної середньої освіти району.

На нараді обговорили питання над якими доведеться працювати у 2019-2020 навчальному році, про впровадження Концепції нової української школи – результати першого року навчання та підготовка до нового, про формування безпечного середовища в закладах загальної середньої освіти району у новому навчальному році. Також було розглянуто питання про особливості підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти району, про пріоритетні завдання освітньої галузі району на 2019-2020 навчальний рік.

Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації