Повідомлення про зміни реквізитів рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за стандартом IBAN

УДКСУ у Баришівському районі Київської області повідомляє, що з 05.08.2019 року набрала чинності Постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні», згідно з якою номер банківського рахунку складатиме 29 літерно-цифрових символів.

Для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за стандартом IBAN(29 літерно-цифрових символів) вступають в дію з 01.10.2019.

Звертаємо увагу, що з 01.10.2019 до 31.10.2019 – діє перехідний період, згідно з яким зарахування можливе по «старих» рахунках та рахунках за стандартом IBAN, а з 01.11.2019 – у постійному режимі тільки по рахунках за стандартом IBAN.

До відома, реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів за стандартом IBAN можна отримати у органах, що контролюють справляння надходжень бюджетутамісцевих фінансових органах.