Відзначення Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Відповідно до Указу Президента України № 621/2019 від 23.08.2019 року про відзначення 29 серпня День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, сьогодні, з метою гідного вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України на Меморіалі Слави біля Пам’ятного знаку загиблим за незалежність України відбувся мітинг та покладання квітів до підніжжя пам’ятника.

У заході взяли участь перший заступник голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, голова районної ради В.А. Гуменюк, представники селищної ради, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ і організацій району, представники громадських організацій району, волонтери, учасники АТО, учнівська молодь, представники ЗМІ, громадськість.

Зі словами вдячності до військовослужбовців, які мужньо і чесно виконували і продовжують виконувати свій обов’язок, адже вони віддали своє життя за всіх нас, за світле майбутнє нашої країни, звернувся голова Громадської організації «ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ БАРИШІВСЬКОГО РАЙОНУ" Б.В. Лозіцький, який висловив подяку і шану військовослужбовцям за їх мужність, незламність, хоробрість, висловив співчуття рідним та близьким героїв, які загинули при виконанні військового обов'язку на рідній землі та  побажав усім присутнім міцного здоров'я, родинного благополуччя, мирного неба над головою.

Благочинний церков Баришівського церковного округу протоієрей Любомир Біляк зі священнослужителями району звершив заупокійну літургію. Герої не вмирають, вони живуть прикладами честі й доблесті в серцях тих, чий дух та свободу не здолати!

Герої не вмирають! Слава Україні!

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації