Робоча зустріч

З метою налагодження партнерських стосунків, допомоги в укомплектуванні оперативних вакансій директором Баришівської районної філії Київського ОЦЗ зайнятості Єгором Гарбузом 08 серпня 2019 року було організовано робочу зустріч з менеджером з персоналу СП ТОВ «Нива Переяславщини» Євгенією Коваленко.  Під час розмови роботодавця було ознайомлено з переліком послуг, які надає служба зайнятості, поінформовано про стан, основні тенденції та процеси на ринку праці. Роботодавець, в свою чергу, проінформував про наявність вільних робочих місць.  На даний момент підприємству потрібні трактористи, бляхар, електрик, електромонтер (робота в Баришівському районі), укладальник-пакувальник, майстер ковбасного цеху, майстер обвалки (робота в с. Переяслівське).

В ході зустрічі  було  обговорено  питання укомплектування вакансій, проведення тимчасових робіт, стажування на робочому місці та шляхи подальшої співпраці.

Заступник директора Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Карпенко Л.В.