Засідання районної архітектурно-містобудівної ради

В приміщенні райдержадміністрації 05 серпня 2019 р. відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради Баришівського району, яка гідно чинного законодавства розглядає містобудівну  документацію та надає відповідні пропозиції та рекомендації замовникам та проектним установам, які розробили дану документацію.

Цього разу було розглянуто  детальний план території для розміщення придорожнього комплексу по вул. Гагаріна, 1-В в межах с. Бзів Баришівського району Київської області. Розробником цієї містобудівної документації є ТОВ «УКР-ГРУППРОЕКТ».Засідання ради провів головний  архітектор Баришівського району Сторчак А.І., в роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Маренич Ф.В.,  члени архітектурно-містобудівної ради  –   фахівці містобудування та суміжних напрямків діяльності, а також проектувальники, замовник Бзівська сільська рада (староста Казімірова Л.І.) , інвестор – гр. Міняйло В.К. Детальний проект попередньо пройшов громадські обговорення у с. Бзів, рецензію, а також розглянутий обласними службами, щодо відповідності протипожежному, природоохоронному та санітарному законодавству.

Проектні рішення доповіли представники ТОВ «УКР-ГРУППРОЕКТ»- архітектор Золотуха І.В. та Тиква Л.М., економіст. Вони ґрунтовно розповіли про проектні рішення, планувальну структуру та забудову даних територій. Члени містобудівної ради обговорили проектні рішення та внесли до них конструктивні пропозиції та зауваження. Всі пропозиції було внесено до протоколу.

Закриваючи засідання, голова архітектурно-містобудівної ради, головний архітектор Баришівського району Сторчак Анатолій Іванович побажав усім членам містобудівної ради, проектувальникам та інвесторам подальшої плідної праці та співпраці на благо Баришівщини, а також мирного неба та достатку.

Семенців І.В. – головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури