Презентація роботодавця

16 липня 2019 року за ініціативи Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості організовано та проведено масовий захід для пошукачів роботи – «Презентація роботодавця» на ТОВ«Баришівська зернова компанія» (Баришівське хлібо-приймальне підприємство) за участю заступника директора Людмили Карпенко, завідувача сектору взаємодії з роботодавцями Тамари Янголь. Метою проведення заходу є надання можливості роботодавцю презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із виробництвом, переліком продукції, яка виро

бляється, робочими місцями, які є на виробництві, соціальними гарантіями для працівників.

Заступник директора ознайомила безробітних з ситуацією на місцевому ринку праці. Завідувач сектору взаємодії з роботодавцями розповіла учасникам заходу про співпрацю роботодавця із службою зайнятості.

ТОВ «Баришівська зернова компанія» має 6 хлібо-приймальних підприємств. Директор підприємства Опеха Роман провів екскурсію та розповів про діяльність підприємства. Баришівське хлібо-приймальне підприємство має єдиний в Україні калібрувальний завод, який надає послуги по калібруванню сої та пшениці. Безробітні відвідали лабораторію, на якій проводять хімічний аналіз зерна та зерносховище.

На даний час на підприємстві працює 26 працівників, на території працює їдальня. Заробітна плата – офіційна, виплачується своєчасно. Пошукачам роботи запропоновано вакансії апаратника обробки зерна та слюсаря - ремонтника.

Заступник директора Баришівської районної філіїКиївського обласного центру зайнятостіКарпенко Л.В.