Гуманітарна сфера

День відкритих дверей

Одним із найважливіших пріоритетів у діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями. Саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості, співпраця з яким безпосередньо впливає на якість надання центром зайнятості соціальних послуг населенню.     

Баришівською районною філією Київського обласного центру зайнятості, 13.06.2019 року  проведено День відкритих дверей як для роботодавців так і безробітних осіб відвідувачі мали можливість отримати детальну інформацію щодо послуг, які надає служба зайнятості зайнятому та незайнятому населенню. Це і працевлаштування, і надання матеріальної підтримки на період пошуку роботи, і громадські роботи, і одноразова допомога на відкриття підприємницької діяльності, а також навчання та отримання нової професії за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок  безробіття.  Безробітні дізналися про новий сервіс служби зайнятості «Електронний кабінет безробітного», де кожен має можливість створити власне резюме, підібрати бажану роботу, отримати інформацію про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливості професійного навчання. 

В заході взяли участь 61 пошукачів роботи та представники  3 роботодавців району, це: заступник начальника відділення Баришівського відділення Переяслав - Хмельницького відділу поліції ГУНП в Київській області Король Богдан, заступник генерального директора з персоналу ТОВ «Баришівська зернова компанія» Ковальчук Вадим, військовий комісар, підполковник Баришівського районного військового комісаріату  Брилюк Юрій. Роботодавцям запропоновано скористатися новим сервісом служби зайнятості «Електронний кабінет роботодавця». Представники роботодавців презентували актуальні вакансії (економісти, бухгалтери, диспетчери) та проводили співбесіди з бажаючими.

 

 

Заступник директора Л.Карпенко