Робоча зустріч

16 травня 2018 року, директор Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Єгор Гарбуз, в складі робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення Баришівської селищної ради,  відвідав підприємців які розташовані в  старостинському окрузі с.Перемога Баришівської ОТГ. Підчас візиту вдалося поспілкуватися з фізичними особами підприємцями що мають невеличкий бізнес, такий як продуктові крамниці - ФОП «Шило Ігор Володимирович»; ФОП «Бишовець Андрій Віталійович»; ФОП «Мельничук Альона Олександрівна»; ФОП «Джура Надія Іванівна»; ПП «Бойко Олександр Миколайович»; ПП «Іванов», також  відвідали фермерські господарства такі як: ФГ «Куренівка»; СФГ «Фермер»; СФГ «Вікторія»; ФГ «Лідер Агро»; СФГ «Млин» які займаються обробкою землі, вирощуванням та реалізацією сільськогосподарської продукції. Даним підприємствам було презентовано послуги що надає служба  зайнятості роботодавцям, надано буклети, інформаційні матеріали. За результатом зустрічі отримана згода на співпрацю по підбору працівників за допомогою центру зайнятості.

Директор  Єгор Гарбуз