Відбулося засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при Баришівській райдержадміністрації

16 квітня 2019 року в приміщенні  Баришівської райдержадміністрації під головуванням начальника служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації Ігнатенко Г.І. за участю керівників організацій, установ, управлінь району та структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї. На початку засідання Ганна Іванівна привітала всіх присутніх з днем Вищиванки: «Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою, є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуєш свою приналежність до віковічної української культурної традиції».

На розгляд членів ради та запрошених були винесені наступні питання:

-     «Протидія торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих та робота з ними», ознайомила членів Ради головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА Ілляш Юлія Вікторівна.

-     «Про роботу щодо попередження дитячої злочинності та насильства, розповсюдження алкоголізму, наркоманії та токсикоманії в дитячому середовищі та сім’ях з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах, оптимізація шляхів подолання цих негативних явищ», доповіли провідний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Хоменко Юлія Олександрівна; завідувач сектором соціального захисту дітей та сім’ї Баришівської селищної ради Павленко Марина Валеріївна, старший інспектор ювенальної превенції Баришівського відділення поліції Івасенко Людмила Леонідівна .

-     «Про шляхи організації та проведення оздоровчої кампанії в 2019 році», доповіла головний спеціаліст Служби Візір Ольга Сергіївна її виступ доповнила Павленко Марина Валеріївна.

-     «Про додержання в районі прав багатодітних та малозабезпечених сімей, зокрема належного забезпечення їх соціального захисту та реалізації передбачених законодавством пільг», доповіли: заступник начальника управління соціального захисту населення Сухенко Людмила Дмитрівна та головний спеціаліст Служби Візір Ольга Сергіївна.

За підсумками Координаційної ради прийнято відповідні рішення.

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації