Робоча поїздка

16 травня 2019 року комісія з вивчення освітніх питань, яку очолив заступник голови Баришівської районної державної адміністрації Плясецький  О.В., спільно  з в.о. начальника  управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації Гапич С.Б., головою  Баришівської районної організації Профспілки працівників  освіти і науки  України Вороною В.І.,  радником голови Баришівської районної ради  Гордієнко К.А. відвідали Семенівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Баришівської районної ради Київської області та Яблуневу ЗОШ І-ІІІ ступенів Баришівської районної ради Київської області.

Метою поїздки було вивчення актуальних освітніх питань, закінчення навчального року, роботи пришкільних таборів, проведення ремонтних робіт у літній період. У Яблуневому нагальні освітні питання було обговорено спільно  з сільським головою Холявко М.П.   Визначено основні пріоритети галузі освіти та обговорено шляхи їх вирішення.

в.о. начальника УОМС Баришівської райдержадміністрації Гапич С.Б.