Робоча зустріч

14 травня 2019 року, директор Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Єгор Гарбуз в складі «Робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення Баришівської селищної ради», з робочим візитом відвідав підприємців які розташовані в Гостролуцькому старостинському окрузі Баришівської ОТГ.

Під час візиту вдалося поспілкуватися з фізичними особами підприємцями що мають невеличкий бізнес, такий як продуктові крамниці - ФОП «Кошева Тетяна Миколаївна»; ФОП «Свириденко Володимир Миколайович»; ФОП «Гаркавенко Людмила Олексіївна»;ФОП «Іванов Юрій Андрійович»; ФОП «Волошина Наталія Валентинівна»; ПП «Бойко Олександр Миколайович», та ПП які займаються виробництвом та реалізацією металевого профілю це СТО ПП «Говоров Олексій Михайлович та ТОВ «БУЛАТ Ю.А».

Даним підприємствам було презентовано послуги що надає служба  зайнятості роботодавцям, надано буклети, інформаційні матеріали. За результатом зустрічі отримана згода на співпрацю по підбору працівників за допомогою центру зайнятості.

Директор  Є.В.Гарбуз