Святковий концерт з нагоди відзначення Міжнародного дня Матері у с. Григорівка

12 квітня 2019 року у с. Григорівка відбувся святковий концерт з нагоди відзначення Міжнародного дня Матері. Участь у заході взяли талановиті учасники місцевої художньої самодіяльності вокаліст Ліна Дубик, чиї пісні про маму розчулили глядачів, гітарист О. Закревська  та співачка Н. Яблонська. Окрасою святкової програми став фольклорний ансамбль «Горлиця» під керівництвом Олександра Стукаліна. В його виконанні звучали українські народні пісні про матір та жіночу долю. Додала гумору та гарного настрою чтець-гуморист В.С. Бобровник, яка декламувала гуморезки П. Глазового. Наприкінці заходу своїх бабусь та матусь зі святом Матері квітами привітали онуки та діти.

За досягнені результати та творчі успіхи 2018 року начальником відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Людмилою Бабич були відзначені подяками  усі учасники ансамблю, а також секретар сільської ради Батюк Л.І, яка є незмінною ведучою культурно-мистецьких заходів с. Григорівка. Статуетки за творчий внесок отримали художній керівник «Горлиці» Олександр Стукалін та організатор колективу і ведучий О.Г. Баранник. В.о. начальника відділу культури Баришівської райдержадміністрації Маргарита Вірич подякувала ансамблю за пророблену роботу і прийняла естафету творчої діяльності з надією про плідну співпрацю на майбутнє.

Зі словами вдячності та вітаннями з Днем Матері до учасників колективу звернулися голова Яблунівської сільської ради Холявко М.П., начальник відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Бабич Л.М. та в.о. начальника відділу культури Баришівської райдержадміністрації Вірич М.В. Вони відзначили, що за такий короткий період колектив «Горлиця» досяг значних успіхів, показав високу результативність та довів, що посідає визначне місце у мистецькій діяльності Баришівського району.

Куземчак А.Д., провідний консультант відділу культури райдержадміністрації