Гуманітарна сфера

Проведення заходів

Серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська займає особливе місце. Вона засвідчує всемогутність і безсилля людини. Сьогодні, на жаль,  це вже історія України. Тому в ці дні Україна вшановує людей, які ризикуючи життям і здоров’ям, виконали свій святий обов’язок, рятуючи від біди не одне покоління.

До проведення пам’ятних заходів, присвячених 33-ім роковинам Чорнобильської катастрофи, приєдналися і працівники культури с. Семенівка. Так, 25.09. 2019 року о 12.30 у будинку культури художнім керівником Тихою П.О. спільно з бібліотекарем Гресько С.О було проведено  літературно-музичну годину «Чорнобиль в серці України, а біль його  по всій землі» для учнів 3,4,5,8,9 класів.

 А у бібліотеці с. Яблуневе пройшла година-спомин «Мужність і біль Чорнобиля». Захід провела бібліотекар Малій І.М.  Діти читали вірші «Малиновий дзвін» Анни Багряної, «Стоять озера в пригорщах долин» , «Страшний калейдоскоп» Ліни Костенко. Бібліотекар запалила свічку, щоб вшанувати пам'ять загиблих. Жодна дитина не залишилась байдужою до цих подій.Також була оформлена виставка «Чорнобиль: чорний спомин,вічний біль».