Ярмарок професій

Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті молодої людини. Обрати професійне майбутнє молоді допомагає служба зайнятості. Так, 10 квітня 2019 року Баришівською районною філією Київського обласного центру зайнятості, спільно з відділом освіти Баришівської селищної ради проведено профорієнтаційний захід для учнівської молоді  «Ярмарок професій». Захід проходив в приємній, робочій  атмосфері в центрі позашкільної роботи «Мрія». З вступним словом до присутніх виступили фахівець з навчально - виховної роботи та позашкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Щерба Тетяна Валентинівна та директор Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості  Гарбуз Єгор Васильович. Професійна орієнтація, наголосив директор, є одним із пріоритетних завдань служби зайнятості, адже вчасна профорієнтація є запорукою зваженого та обдуманого вибору професії, який, в свою чергу, забезпечить подальше працевлаштування та розвиток професійною кар’єри.  Від служби зайнятості презентовано Платформу Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри.

В заході взяли участь 230 учнів Баришівських шкіл та шкіл району, 16 навчальних  закладів м.Києва та області.

Представники навчальних закладів намагалися якомога більше розповісти про цікаве й насичене студентське життя, показати відеоролики, похвалитися здобутками й перемогами, адже кожен з них вважає найкращою саме свою «альма-матір». Старшокласники цікавилися правилами вступу, професіями, які можна здобути, умовами навчання та проживання, перспективами працевлаштування та кар’єрного росту.

Заступник директора Л.В.Карпенко