Інформація Баришівського районної філії КОЦЗ про проведення “Дня відкритих дверей на виробництві ”

26 лютого 2018 року за ініціативи Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості на підприємстві ТОВ «Захід Ресурс» було  проведено “День відкритих дверей на виробництві”.

Мета проведення даного заходу  - сприяння вирішенню кадрових потреб, формування кадрового резерву, так як підприємство планує розширення виробництва.

Представник роботодавця Юрій Ніколайчук презентував дане виробництво, розповів про плани подальшого розвитку. Потім провів  екскурсію по виробничим цехам. Безробітні відвідали заготівельну дільницю, столярний цех, цех пресування, дільницю шліфування, фарбування, цех готової продукції. Підприємство спеціалізується по виробництву різних видів дверей, а також виготовляє меблі на замовлення.

Презентація роботодавця пройшла дуже цікаво та змістовно. Безробітні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцю за проведену зустріч.

Також були обговорені питання щодо подальшої співпраці  роботодавця та служби зайнятості.

Завідувач сектору Т.Янголь