Оголошення. Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну

Відповідно по постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 року № 239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» та з метою забезпечення доступності лікарських засобів на території Баришівського району, Баришівська районна державна адміністрація повідомляє про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск лікарських засобів інсуліну на підставі рецептів на препарати інсуліну.

Умови. Аптечні заклади повинні бути розташовані на території Баришівського району та мати ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Заявки подавати до 27.02.2019 року до юридичного відділу апарату Баришівської районної державної адміністрації