Про проведення заходу

Видатний педагог А.С.Макаренко наголошував, що вибір професії – велика справа. Головна складність – надто багато шляхів, надто широкі можливості. І тут важко прийняти правильне рішення – надати перевагу тій професії, яка найбільше відповідає вашим здібностям, покликанню, знанням, фізичним і психологічним можливостям, потребам нашого суспільства.

Тому 19.02.19р. провідним фахівцем Баришівської районної філії КОЦЗ  Поготовкою І.М.  було проведено профорієнтаційний захід  «Урок реального життя» з учнями 8 класів Баришівськго НВК на тему «Професії майбутнього для аграрного сектору».

Метою даного уроку є ознайомлення з професіями майбутнього для аграрного сектору, адже сьогодні сільськогосподарські професії помилково мало користуються популярністю, але в подальшому їх престиж буде зростати. Новітні технології дозволять ефективно обробляти сільськогосподарські угіддя, людям будуть допомагати роботи, автоматизовані системи та безпілотне обладнання тощо.

Заступник директора Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Карпенко Л.В.