Година спогадів «Пам'ять бережуть роки», приурочена 30-й річниці виведення військ з Афганістану пройшла в бібліотеці с. Волошинівка

15 лютого – День воїна-інтернаціоналіста. До цієї дати в бібліотеці с. Волошинівка   директор БК Івченко Т.В. та бібліотекар Марченко М.Г. провели годину спогадів “Пам'ять бережуть роки”. На захід запрошена Полуцька Лідія Миколаївна - сестра воїна-афганця Полуцького Сергія Миколайовича, а також учні 6-го класу Волошинівського НВК імені Героя України Руслана Лужевського з класним керівником Верховод Олесею Дмитрівною. Бібліотекар назвала прізвища хлопців нашого села, які ще зовсім юними потрапили на війну в Афганістан, а також коротенько охарактеризувала Полуцького С.М., адже Сергій був читачем сільської бібліотеки і неодноразово брав участь у масових заходах

Теплими спогадами про брата поділилася сестра. Він був добрий, скромний, люблячий батько і чоловік, завжди подавав руку допомоги. Війна підірвала психіку, а головне здоров’я і нажаль два роки минуло як Сергій пішов із життя. Брата нема, а їй весь час здається що він ось-ось стане на порозі її будинку. Син Лідії також служить на Сході України, третій рік захищає наші рубежі.

Директор Будинку культури назвала прізвища хлопців з нашого району, які не повернулися з війни. Всі разом присутні обговорили статтю про двох Українців Олександра Іскру і Юрія Міхеєва, які воювали в Афганістані.  Тоді Олександр врятував життя Юрію, а через 30 років Юрій врятував життя Олександру. І знову ж таки на війні на Сході України.

Діти з захопленням слухали розповіді, задавали запитання. Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері.

Директор БК с. Волошинівка, Т.В.Івченко