Зустріч з воїнами-афганцями «Афганістан далекий, який у кожній пам’яті живий» пройшла в приміщенні сільської ради с. Паришків

Скільки молодих українців загинуло в непривітних горах далекої країни! 30 років тому матері нарешті зустріли своїх синів, зранених, втомлених «не своєю» війною. Відтоді їх називають «афганцями». Вони зберегли вірність військовій присязі й виконали свій інтернаціональний обов’язок. Сьогодні ветерани виявляють мужність, поміркованість організованість, зберігають власні військові традиції, боронять Україну на східних рубежах.

15 лютого 2019 року  в приміщенні сільської ради  с. Паришків проведена  зустріч з воїнами-афганцями, земляками  «Афганістан далекий, який у кожній пам’яті живий». На зустріч з ветеранами афганської війни Яценком Яковом Яковичем, Середою Володимиром Дмитровичем, Сербиненком  Юрієм Анатолійовичем прийшли учні 5-9 класів Паришківського НВК та жителі села.

Воїни-інтернаціоналісти своїми розповідями про страшні реалії війни перенесли присутніх в атмосферу вірності військовому обов’язку та доблесті воїнів, що дали присягу Батьківщині.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Ми  повинні знати про страшні події безглуздої афганської війни i пам’ятати, що і серед нас живуть люди, які в 20-30 років стали свідками й учасниками воєнних подій. І ми пишаємось  їхньою мужністю, героїзмом, подвигом.

Бібліотекар с. Паришків, В.М.Петренко