День святого Валентина для дітей у селі Паришків

День Святого Валентина – це день всіх закоханих, свято, коли люди висловлюють свою любов один до одного. Прийнято дарувати подарунки, листівки, сюрпризи, сувеніри тим людям, кого любиш. Це не обов’язково повинна бути пара – чоловік і жінка, любити один одного можуть батьки і діти, сестри і брати, друзі та сусіди. Дітки шалено люблять малювати або робити своїми руками вироби, а потім дарувати їх своїм коханим мамі і татові, братику або сестричці. Тому ще один привід для вираження своїх щирих почуттів і створення подарунка для коханих батьків – це День Святого Валентина.

14 лютого 2019 року конкурсну програму «Любов - найкращий скарб моєї душі» організували для дітей 1-4 класів Паришківського НВК бібліотекар бібліотеки-філіалу с. Паришків В.М. Петренко та художній керівник сільського будинку культури О.М. Старчак в приміщенні сільської ради.  Змагаючись в різних конкурсах діти дізнавались про традиції свята Валентина, його символіку,цікавинки про святкування. Зокрема, в Англії дітей одягали як дорослих і ті бігали від хати до хати, співаючи пісні про Валентина (таке собі валентинівське колядування). За це малеча отримувала солодощі та кілька монеток.

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС, Лавріненко Н,І.