Відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

15 лютого 2019 року з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан на Меморіалі Слави відбувся мітинг «Час і досі не загоїв рани…».

У заході взяли участь заступник голови Баришівської райдержадміністрації О.В. Плясецький, заступник голови районної ради С.І. Богдан, голова селищної ради О.П. Вареніченко, голова Баришівської районної організації української спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, полковник С.М. Рощин, воїни-інтернаціоналісти, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств і організацій району, представники громадських організацій району, представники ЗМІ, громадськість.

Заступник голови райдержадміністрації О.В. Плясецький та селищний голова О.П. Вареніченко у своєму виступі висловили подяку і шану ветеранам, воїнам-інтернаціоналістам за їх мужність, незламність, хоробрість, висловив співчуття рідним та близьким героїв, які загинули при виконанні військового обов'язку на рідній землі та на території інших держав та  побажав усім присутнім міцного здоров'я, родинного благополуччя, мирного неба над головою.

Зі словами вдячності до синів України, які мужньо і чесно виконували і продовжують виконувати свій обов’язок, які лишились вірними присязі до кінця звернулись голова Баришівської районної організації української спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, полковник С.М. Рощин та заступник голови районної організації воїнів-інтернаціоналістів І.І. Кутовий.

Присутні на заході вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчаннята поклали квіти до пам'ятного знаку землякам, які загинули під час виконання військового обов'язку на території Афганістану.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка