Святкове засідання інтелектуального клубу «ІнтеК», присвячене Дню Святого Валентина «Валентинів день у бібліотеці» пройшло в Баришівській районній бібліотеці для дітей

Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів. Воно надихало поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. І, якби поставити собі за мету прочитати все, що написано про нього, людині не вистачило б цілого життя. Не випадково існує багато чарівних легенд, обрядів, ритуалів, заснованих на цьому прекрасному почутті. Найромантичніше свято року є – День Святого Валентина. Цього дня навіть повітря сповнене любов’ю.

З нагоди Дня Святого Валентина - 14 лютого в Баришівській районній бібліотеці  для дітей відбулося чергове, святкове засідання інтелектуального клубу «ІнтеК», на яке запросили читачів-учнів 7-Б кл. Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Зерова, класний керівник Л.І.Котвицька.

Діти взяли участь в квесті «Казкова країна кохання». Квест проводився у вигляді подорожі Країною Кохання. В ньому взяли участь 3 команди: «Карамелька» - Н.Мішура, А. Лухтай, О. Бишовець, В. Сідько, Ю. Монайло; «ЗОЖ» - В. Шадура, А. Лашун, Ю. Біловус, К. Бурилко; «Термінатори» - О. Близнюк, А. Соломаха, Є. Винник, І. Медуниця, В. Онопченко.

Під час мандрівки учасники отримали послання від різних казкових героїв, які потребували  допомоги. На кожній станції, а їх було 7 – «Романтичне побачення», «Розбите серце», «Стріли Амура», «Зізнання в коханні», «Велике серце», «Страшне закляття» та «Казкове кохання». Команди проходили випробовування, допомагаючи героям подолати ту чи іншу проблему, яка заважає їх щасливому коханню. За кожне виконане завдання команда отримувала слово-підказку. Подолавши всі перешкоди, учасники потрапили на «романтичне побачення», де із ключових слів склали буриме про кохання. Переможцем квесту стала команда «Карамельки».

Мета заходу: дарувати оточуючим гарний настрій, виховувати почуття товариськості, доброзичливості, повагу і любов до ближніх.

О. Биба, зав. райбібліотекою для дітей