Гуманітарна сфера

День профудосконалення для працівників Баришівської ЦБС в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей»

8 лютого 2019 року завідувач методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Н.І. Лавріненко та  бібліотечні працівники бібліотек-філіалів, які працюють до 3-х років, Т.О.Сидоренко (с. Селичівка) та  О.М.Коваленко (с. Селище) завітали в Київську обласну бібліотеку для дітей на День профудосконалення. Їх привітно зустріли працівники бібліотеки.

В холі бібліотеки познайомилися з виставкою живопису  Г.О. Сергєєва.

Генеральний директор Київської обласної бібліотеки для дітей, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України, Віце-президент Української асоціації працівників бібліотек для дітей М.П.Зніщенко окреслив головні напрямки в діяльності бібліотек сьогодення в умовах ОТГ. Перший заступник генерального директора з наукової роботи, заслужений працівник культури України Л.П.Соляник розповіла  історію створення Київської обласної бібліотеки для дітей, однієї з найстаріших бібліотек Київщини,  17 серпня цього року їй виповниться 110 років.  Це - головна бібліотека для бібліотек Київщини, які обслуговують і дітей, і дорослих.

Заступник генерального директора по роботі з централізованими бібліотечними системами та бібліотеками ОТГ Л.В.Смисловська провела презентацію веб-сайта  бібліотеки та розповіла про інформаційні продукти, створені бібліотекою та доступні для використання бібліотечними працівниками.

 Завідувач відділу довідково-бібліографічної та інформаційної роботи Н.В. Острікова  розповіла  про її участь у тренінгу в рамках проекту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотек для дітей та юнацтва в Україні», який відбувся на базі  КЗ КОР «Житомирська обласна бібліотека для дітей та юнацтва». Завдяки цьому проекту бібліотеки стануть тим центром, що інформуватиме молоде покоління про ЄС, його політику та інституції.

Цікавою була екскурсія бібліотекою, бібліотечні працівники не тільки детально познайомилися з роботою відділу естетичного виховання, відділу обслуговування читачів-дошкільників та учнів 1-4 класів, відділу обслуговування читачів-учнів 5-9 класів, а й отримали ґрунтовні  індивідуальні консультації  від завідувачів відділами та спеціалістів КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» Ю. І. Трунової, Т. П. Грабко, І. В. Андреєвої, С. В. Ткач, Н. І. Курбетенко, К. Ю Кіслєнкової.

Висловлюємо щиру  подяку керівництву бібліотеки та бібліотечним фахівцям за змістовні лекції та консультації. Будемо використовувати нові знання у роботі бібліотечних закладів нашого регіону.

 

Директор Баришівської ЦБС Г.В.Пацаловська