Унікальна професія-патронатний вихователь

Баришівський  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації та управління соціального захисту населення Баришівської РДА висловлюють щиру подяку сім’ї патронатних вихователів Суржок Ю.Ф. та Посвістак Л.І. за невтомну працю та великий талант і покликання сіяти добро, мудрість, дарувати любов, за відповідальність і терпіння у досягненні мети. На якийсь час вони заміняють діткам родину, даруючи тепло, любов та ласку та вселяючи міцну віру і світлу надію на подолання кризи в їхніх сім’ях. Вони завжди можуть дати вірну пораду і підтримати добрим словом, вкладаючи в своїх вихованців частину своєї душі. Завдяки плідній співпраці соціальних служб району з патронатною родиною біологічна сім’я дітей, які були влаштовані в патронат успішно подолала складні життєві обставини і діти повернулись до батьків.

В зв’язку з децентралізацією патронатна родина Суржок перейшла до Березанської ОТГ, тому Баришівка залишилась без послуги патронату. Хочемо висловити надію, що і в нашій громаді скоро з’явиться родина, яка зможе допомогти дітям пережити кризові моменти їх життя.

Якщо ви готові прийняти дитину, яка опинилась в складних життєвих обставинах, підтримати її, надати сімейне  тепло, любов, затишок, підготувати до самостійного життя, звертайтесь доЦентру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: смт Баришівка вул. Богдана Хмельницького, 21 тел. 5-13-33.

Будь ласка, розкажіть про послугу патронату вашим друзям і знайомим!

Олена Савчук фахівець з соціальної роботи БРЦССДМ