Річне звітування Павла Різаненка

20 лютого об 11.00 годині у залі засідань Баришівської районної державної адміністрації (площа Миру, 1) відбудеться публічне звітування народного депутата України від 97-го виборчого округу Павла Різаненка за період роботи із січня 2018-го по січень 2019 років.

Запрошуємо представників громади, ЗМІ та всіх охочих долучитися до заходу.

Мешканці округу, які хотіли б поставити запитання нардепу, але не зможуть бути присутніми, мають змогу направити запит на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У темі листа прохання зазначити «запитання на звітування». Відповідь буде надана під час звітування.

Захід транслюватиметься в режимі «онлайн» у соціальній мережі Facebook на «Павло Різаненко. Офіційна сторінка».

Прес-служба народного депутата