Міні-ярмарок вакансій

30 січня 2019 року в приміщенні Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості разом з представниками Окремого регіонального центру комплектування та ОКПП "Київ" аеропорту "Бориспіль" проведено міні-ярмарок вакансій з орієнтації на контрактну службу в лавах Державної прикордонної служби України та щодо порядку відбору по пілотному проекту «Нове обличчя кордону» майбутнього персоналу прикордонної служби серед жителів регіону.

Під час зустрічі начальник відділення професійної підготовки майор Артем Сом  та прес-секретар ОКПП «Київ» капітан Артур Кедело розповіли про основні вимоги до кандидатів, перспективи професійного та кар’єрного зростання та престижність служби за контрактом у Державній прикордонній службі Україні, а також поінформовано про умови вступу до Національної Академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького.

Шукачі роботи мали можливість безпосередньо поспілкуватися з представниками військової частини та отримали вичерпні відповіді на всі задані питання.

Хамініч Катерина Іванівна заступник начальника відділу надання соціальних послуг Баришівського районного центру зайнятості