Година державності, присвячена 100-річчю Дня Соборності України

23 січня 2019 року у читальному залі Баришівської центральної районної бібліотеки для дорослих з нагоди відзначення 100-річчя Соборності України проведено перше засідання молодіжного клубу «Бригантина» - година державності: «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг» з учнями  9 «Б» класу Баришівської ЗОШ №2  ім.М.Зерова (класний керівник - Савун Л.В.).

Провідний бібліотекар відділу обслуговування Марченко Р.В. розповіла про історію цього свята, про боротьбу українського народу за соборність своїх земель, бо це одна з важливих сторінок нашого минулого та здійснення мрії, яку віками втілювали наші пращури - об’єднання Сходу і Заходу України.

Учні з цікавістю прийняли участь у вікторині : «Україна – єдина країна». Бабій  Діана, Висоцька Катя, Гаврилко Віра, Позелла Габріеле, Яковенко Дмитро, Прокопенко Іон, Курдун Святослав, Дмитрієва Олександра, Зільнова Поліна, Крохан Ярослав, Кухарєва Анастасія прийняли участь у флешмобі «Україна – єдина, красива і сильна».

Присутні ознайомилися і переглянули книжково – ілюстративну виставку: «Соборність  рідної землі – основа нації, держави».

Захід подарував розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної  України, якою пишатимуться наші нащадки.

Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої  Батьківщини, ми не перестанемо  вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю  мільйонів незламних борців  минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягає на цілісність нашої держави, на Сході України.

Провідний бібліотекар відділу обслуговування  Баришівської центральної районної бібліотеки для  дорослих, Захарченко С.П.