Історична година, приурочена180-річчю від дня народження П.Чубинського «Провісник волі і незалежності України» пройшла в читальному залі Баришівської районної бібліотеки для дорослих

24 січня 2019 року у приміщенні читального залу Баришівської районної бібліотеки для дорослих до 180-річчя від дня народження П.Чубинського було проведено історичну годину «Співець національного відродження України» ,з учнями 10 «А» класу Баришівського НВК (класний керівник - Гаращенко С.О.).

Увазі присутніх була представлена книжкова виставка «Творець Гімну України».

Зав.відділом обслуговування Шапоренко Г.О. розповіла про життєвий і творчий шлях етнографа, фольклориста, поета, громадського та культурного діяча нашого земляка, який  народився на хуторі Чубинський біля Борисполя. Учні дізналися про історію написання вірша « Ще не вмерла Україна»,який став національним гімном.

З цікавістю переглянули відеоролик «Павло Чубинський. Ще не вмерла Україна» і познайомилися з важливими фактами з життя енциклопедиста і краєзнавця, а  відеоролик «Павло Чубинський і Бориспіль» дав дітям широке уявлення про Батьківщину поета.

На закінчення зустрічі  присутні поділилися своїми враженнями про відзначення на державному рівні  цієї важливої події у житті нашої країни.

Провідний бібліотекар Баришівської  районної бібліотеки для дорослих, Черватюк С.А.