Гуманітарна сфера

Патріотична година «День Соборності України» проведена в Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Сезенків»

Ми вірим в майбутнє твоє, Україно!

Говорять  сьогодні дорослі й малі,

Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина,

Немає такої, як ти на землі.

 

22 січня 2019 року в Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Сезенків» була проведена патріотична година для дітей «День Соборності України». Її мета  формування національної свідомості дітей, почуття патріотизму, любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності.

На початку заходу дітей чекала хвилинка психологічного налаштування на роботу. Діти обмінялись посмішками та з гарним настроєм розпочали захід:пригадали українські державні символи та заспівали гімн. Бібліотекар бібліотеки-філіалу с. Сезенків Лотишова Д.В разом з вихователями Литвин С.В. та Бутенко Л.А. в доступній формі ознайомили дітей з історією виникнення свята Соборності України. Невеличка конкурсна програма показала, що разом краще, ніж окремо.

Малята  зростають справжніми патріотами своєї  великої країни, дбають  про  красу  її природи, бережуть традиції свого народу.

 

Марченко С.М., вчитель-методист КОЦСПРД «Сезенків».