Історико-патріотична гра «Україна – разом і назавжди» в рамках засідання інтелектуального клубу «ІнтеК» пройшла в Баришівській районній бібліотеці для дітей

21 січня 2019 року  в Баришівській районній бібліотеці для дітей було проведено  перше засідання інтелектуального клубу «ІнтеК», історико-патріотична гра «Ми єдина держава, ми єдиний народ», приурочена Дню соборності України для читачів – учнів 8-В класу Баришівського НВК, класний керівник Т.М.Нагорна-Колчина.

Перед початком гри діти переглянули відеоролик «Злука. День соборності», з якого дізналися історію виникнення свята – Дня Соборності України, та ознайомились з історичними фактами про Україну, пригадали видатних українців, дізналися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом, яка відбулася 20 січня 1990 року, як символ духовної єдності людей східних і західних земель України.

Гра складалася з 8 турів: «Запитання з історії України та українського війська», «Географічний тур. Сходження на Говерлу», «Краєзнавчий», «Гордість України», «Спростуй або підтвердь», «Упізнай мене» та «Мовно-літературний».

Змагалися дві команди: «Краяни» - Мартинова Катерина, Максимишина Дарья, Кузьміна Яна, Томченко Гліб, Яковлєв Максим та «Подоляни» - Зайченко Анна, Ярошенко Вікторія, Хмарук Анна, Іщенко Анна, Гученко Владислав.  Голова  журі, бібліотекар Баришівського НВК, М.М.Милашич оголосила переможця – ним стала команда «Подоляни».

Після гри, провідний бібліотекар Ю.А.Гранько презентувала книжкову викладку «Україна: соборна, вільна, сильна». Гості ознайомилися з літературою про часи становлення України, як єдиної, соборної держави та славетних синів українського народу, які боролися за відродження Батьківщини.

День Соборності - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель. Сьогодні ми віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров'ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

О.Биба, зав. районною бібліотекою для дітей