Святковий Новорічний концерт пройшов у БК с. Бзів

29 грудня 2019 року святковим, передноворічним концертом своїх земляків та гостей села привітали творчі колективи Бзівського будинку культури.

Переступивши поріг будинку культури всі гості поринули в казку, а вірші, пісні, танці наших односельців запалили серця кожного присутнього надією на те, що 2019 рік стане іще вражаючим за попередній 2018 рік.

Своєю творчістю нас радували: фольклорний ансамбль "Джерело", члени якого виконували музичні композиції, грали на народних інструментах і танцювали, кожен їх виступ супроводжувався гучними оплесками. Дитячою ніжність та вірою в світле майбутнє для нас виступили: квітучий дует "Веселка", а дитячий танцювальний колектив "Асорті", який відтворив природне дійство - повітряний танець сніжинок, дозволив глядачам будучи в теплому залі побачити неймовірно чаруючі сніжинки, які відчуваючи тепло не танули, а розцвітали та сповнювали інших своїм теплом та ніжністю.

Сценка у виконанні Раїси Корнієнко та Раїси Ігнатчук переповнила зал гучним радісним сміхом, який не стихав майже весь вечір, оскільки продовжив вечір гуморесками талановитий земляк Ваня Ліпський. Гарно в свою роль поліцейського влився Юра Бовгиря. Нотку мовної творчості та величі нашого народу продемонстрували: Богдана Мирон, Оля Марковська та Анна Нікіфорова.

Пісні у виконанні Раїси Ігнатчук, Інним Міщерякової, Дарини Миниці, Аліни Боб, Тані Клецко сповнювали кожного присутністю любовю та ніжністю.

Дід Мороз (Анатолий Пята), Снігурочка (Дарина Миниця) та Новий рік (Бесараб Андрій ) подарували нам новорічну казку.

Ведучими всього свята були Марина Лукаш (директор Бзівського будинку культури) та Дима Панасюк. Музичний супровід був забезпечений професійним художнім керівником Сергієм Пономаренком.

З вітальним словом до жителів свята звернулись: Людмила Казімірова (в.о. старости с.Бзів), Валентина Зозуля (депутат Баришівської районної ради) та Сергій Гринчишин (депутат Баришівської ОТГ від с. Бзів).

Присутні отримали невеличкі подарунки від партії Батьківщина.

Валентина Зозуля (депутат Баришівської районної ради)