Святий Миколай

Напередодні Дня Святого Миколая діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Дорослі ж просто сподіваються отримати якийсь подаруночок, адже хоч маленький презент приємно отримати кожному.

Магічної днини 18 грудня 2018 року як діти, так і дорослі отримали в подарунок споглядання феєричного дійства – концертної програми до дня Святого Миколая. По-святковому вбрана зала гостинно привітала давніх та нових друзів, шановних гостей, серед яких були: голова Барищівської РДА Левченко Олег Анатолійович, голова районної ради Гуменюк Володимир Антонович, начальник служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА Ігнатенко Ганна Іванівна, директор Баришівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Борзак Лариса Василівна, Гуленко Юрій від БО «БФ «Горлиця», від магазину «Оксана» підприємець Ольга, психолог Сервінська Світлана та її подруга Волинець Світлана, колеги з Сезенківського НВК та працівники Центру.

З першими звуками мелодії гості, причаївши подих, насолоджувалися неперевершеним дійством, витриманим у найкращих традиціях свята сюжетом, з янгеликами, антипком і, звичайно, Святим Миколаєм. Слова пісень у дитячому виконанні навівали казкові спогади дитинства, злагоджені рухи таночків заворожували і викликали подив. Магія і гармонія царювали на святі. Діти отримали подарунки, дорослі – Подяки, надзвичайні емоції та найприємніші враження.

За традицією, у ніч на 19 грудня вихованці знайшли даруночки під подушками від Святого Миколая.

В.В. Кордун, директор Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Сезенків"