Майстер-класи по оздобленню печива до зимових свят

Безперечно, серед усіх днів, що є у році,  передноворічний час є найказковішим та найчарівнішим. Саме тоді дорослі і діти щиро вірять у дива, котрі стають реальністю і саме тоді збуваються найпотаємніші мрії і бажання.

Напередодні улюблених новорічних свят всіх дітей у школах Баришівських навчальних закладів проходять майстер-класи з оформлення солодкого сувеніра своїм друзям і рідним. Проводить майстер-класи з оздоблення новорічного імбирного печива ( пряники-ялинки, сніговики, чобітки, сніжинки і багато іншого) та пряничних будинків для учнів і педагогів - майстер Інна Фірсова.

До цього їй доводиться не один день потрудитися, випікаючи заготовки пряників різних форм і розмірів, щоб потім на майстер-класі всі охочі могли б їх розмалювати білково-цукровою масою різних кольорів.

Імбирно-медове різдвяне печиво – солодкий символ новорічних свят. При погляді на вигадливо оздоблене їстівне диво дитячі серця радіють, а дорослі й самі перетворюються на дітей, бажаючи скуштувати пряникову красу.Одного разу побачивши імбирні дива,  майстер Інна сама стала експериментувати з рецептурою пробуючи створити прянички для себе та рідних. Інна завжди творить з душею та оздоблює випечені пряничні заготовки з завзятістю, наполегливістю, фантазією разом з вихованцями.

Для 2 А класу Баришівського НВК вже стало щорічною традицією  розмальовувати печиво на новорічні теми разом з майстринею. Зі слів класного керівника Михалко Валентини Василівни :

«Скільки задоволення отримують учні від такої творчої, корисної і смачної справи! А їхні батьки дякують за гарні подаруночки, виготовлені руками своїх улюблених діточок.»

Що ж, проводьте майстер-класи та готуйте імбирні дива дбайливими руками і зі світлими думками. Розписані мереживом глазурі, пряники здатні не лише прикрасити святковий стіл, а й стати милим різдвяним подарунком для рідних та коханих.

Всім – веселих свят!