Свято організували учні та вчителі початкових класів Баришівського НВК

Одним із найулюбленіших свят дітей є Свято Миколая. Його відзначають в Україні 19 грудня. Діти з нетерпінням чекають щедрого Миколая, напередодні пишуть йому листи, вчать вірші та пісні. Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує кожну дитину. Він любить усіх людей, та найбільше - слухняних і добрих дітей.

Саме  в цей день учні 1-4 класів Баришівського НВК стали учасниками загальношкільного свята «Україна колядує».

Захід був насичений різноманітними колядками та щедрівками, у школі панував дух свята, а українські вишиванки та гарні костюми додавали святковості, гарного настрою усім присутнім.

Юні колядники не тільки гарно виконували колядки та щедрівки, а ще й змагалися, хто кращий у виконанні. Професійне журі відзначило всіх учасників.

Такий захід – гарна нагода віддати шану народним традиціям, знанню звичаїв, пов’язаних зі святкуванням Різдва Христового, а також продемонструвати артистичні здібності.

Учні та педагогічний колектив Баришівського НВК передають вітання та поздоровлення усім навчальним закладам Баришівського району та чекають на коляду від них)))) Які ж заклади  ще колядують та щедрують?! Чекаємо!