Турнір правознавців «Вчинки і наслідки» пройшов у читальному залі Баришівської районної бібліотеки для дорослих

Мораль і Право, Право і Закон -

Рушійні сили для життя людини,

А їх знання надасть нам вірний тон

У розвиток держави – України.

14 грудня 2018 року у читальному залі Баришівської районної бібліотеки для дорослих з учями  9-А і 9- Б класів Баришівської ЗОШ ім. М. Зерова було проведено турнір правознавців: «Вчинки і наслідки» (вчитель правознавства - Івченко Г.П.).

Провідний бібліотекар Марченко Р.В. розповіла про Всеукраїнський тиждень права, присвячений прийняттю 10 грудня 1948 року ООН  Загальної декларації  прав людини. І щоб уміло і правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба  знати закони. Права людини починаються з прав дитини.

Учні були поділені на дві команди – 9-А клас «Академіки»: Аксьон Костянтин, Плажко Антон, Божко Максим, Чумак Юрій, Кубицька Анастасія, Сарібекова Тамара, Кардаш Аміна (капітан команди) та  «Б» клас - «Феміда»: Гаврилко Віра,  Яковенко Дмитро, Підопригора Максим, Висоцька Катерина, Колода Микита, Курдун  Святослав,

Прокопенко Іон (капітан команди).

Учасники  показали високу підготовку своїх знань у правовому полі. І тут не було двох команд – це була одна – єдина команда, яка засвідчила, що тільки спільно можна побудувати правову державу. Тому, що молодь – творці майбутнього, яке починається вже сьогодні і потрібно думати про те, яку сторінку кожний впише в її історію розбудови.

Присутні  ознайомилися з книжковою виставкою: « Я маю право».

Провідний бібліотекар Баришівської районної бібліотеки для дорослих, Захарченко С. П.