Районна профілактично - корекційна акція «Перехрестя»

Традиційно щороку службою у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації в рамках Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства» організовується та проводиться районна профілактично - корекційна акція «Перехрестя». Як зазначила начальник Служби, Ганна Іванівна Ігнатенко, цей захід спрямований на те, щоб вберегти  дітей від розмивання ціннісних орієнтирів, що є фундаментом, на якому продовжують поширюватися алкоголізм, паління, наркоманія, жорстоке поводження; токсикоманія; протиправних дій, попередити скоєння правопорушень та злочинів, що призводять до адміністративної та кримінальної відповідальності, та  спрямувати підлітків на підвищення освітнього рівня; сприяти поглибленню взаємоповаги, честі та гідності, формуванню високих моральних цінностей.

До акції, яка відбулася 14 грудня було залучено 26 хлопчиків та дівчаток, учнів Баришівського НВК, Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова.

На зустріч із дітьми прийшли: Ігнатенко Г.І. – начальник служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації; Івасенко Л.Л. – старший інспектор ювенальної превенції Баришівського ВП Переяслав-Хмельницького відділу ВП  ГУНП в Київській області; Забережна Наталія Андріївна – головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації; Онопрієнко Дмитро Олександрович та  Бікетов Володимир Анатолійович – ветерани військової служби, учасники антитерористичної операції; працівники служби - Візір О.С., Хоменко Ю.О.

Захід пройшов у формі діалогу. Діти прослухали і урок патріотичного виховання, і профілактичні бесіди на теми: «Профілактика правопорушень у закладах освіти», «Причини формування девіантної поведінки у підлітків», «Проведення профілактичної роботи щодо попередження правопорушень та злочинів, що призводять до адміністративної та кримінальної відповідальності в Баришівському районі»; з цікавістю переглянули відеоролик «Ваше майбутнє в ваших руках» та отримали буклети.

Хоменко Ю.О. - провідний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації