Калейдоскоп правознавства «Лабіринтами права» в рамках Всеукраїнського Тижня права «На паралельних дорогах прав та обов’язків»

13 грудня 2018 року в Баришівській районній бібліотеці для дітей проведено калейдоскоп правознавства «Лабіринтами права» в рамках Всеукраїнського Тижня права. Гра відбувалася на відкритому засіданні інтелектуального клубу «ІнтеК».

Учасниками калейдоскопу стали читачі-учні Баришівської ЗОШ імені М.Зерова 10-Б клас (класний керівник - О.В.Гайдук) – команда «Феміда»: капітан – Яна Озірська, члени команди - Дарія Ніколаєнко, Михайло Шляхтиченко, Максим Сербіненко, Олександр Федоров та 10-В класу (класний керівник - Л.М.Марініченко) - команда «Правдолюби»: капітан – Дана Янута,  члени команди - Дмитро Лисенко, Ігор Грищенко, Наталія Бондаренко, Дмитро Козловський.

Свою ерудицію, знання учасники мали змогу продемонструвати в таких категоріях, як: «Твої права» (10 запитань щодо Конвенції ООН про права дитини), «Так чи ні» (10 запитань, на які треба дати відповідь «так» чи «ні»),  «Юридична математика» (треба розв’язати юридичну задачу),  «Бліц-опитування» (10 запитань правової тематики, на які відповідь треба дати миттєво), «У королівстві феміди»(10 запитань із правової тематики), «Злочин і кара» (8 карток, на яких потрібно визначити види правопорушень), «Формула бузпеки» («Якщо ви потрапили до поліції. Ваші права?»).

З невеликим відривом в один бал перемогла команда «Правдолюби».

Протягом тижня в бібліотеці діє викладка літератури з правознавства «Права підлітків в статтях законів».

Ю.Гранько, провідний бібліотекар районної бібліотеки для дітей