Обласний майстер-клас із теми «Формування мистецької естетичної компетентності»

13 грудня 2018 року на базі Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова Баришівсьої районної ради Київської області відбувся обласний майстер-клас Бойко Олени Миколаївни, учителя образотворчого мистецтва освітнього закладу з теми «Формування мистецької естетичної компетентності».  У заході взяли участь педагоги з Бориспільського, Згурівського, Баришівського, Яготинського районів та м. Обухів.

Із вітальним словом до присутніх звернулася Гапич Світлана Борисівна, начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА, яка ознайомила присутніх із перспективами розвитку освіти Баришівського району.

Робота майстер-класу розпочалася  із презентації закладу освіти Лисивець Валентиною Анатоліївною, заступником директора з навчально-виховної роботи, яка розповіла учасникам зібрання про заклад освіти та особливості навчання у ньому, акцентуючи увагу на досягненнях вчителів.

Керівник майстер-класу, Олена Миколаївна Бойко,  розпочала свою роботу із психолого-педагогічного тренінгу «Будьмо знайомі!» та вправи «Намалюй портрет».

Під час теоретичної частини Олена Миколаївна ознайомила присутніх із формуванням міжпредметних компетентностей  засобами образотворчого мистецтва.

Під час практичної частини майстер-класу з учасниками було проведено цікаву тренінгову вправу «Калита», під час якої кожен мав змогу висловити свої очікування від зустрічі.

У процесі роботи були продемонстровані майстер-класи з тем: «Ефективні засоби навчання на уроках образотворчого мистецтва»  та «Естафета вчительських здивувань» (Творчі завдання на уроках образотворчого мистецтва й української мови та літератури (фрагмент уроку)).

Учасники майстер-класу долучилися до обговорення концепції створення педагогічних продуктів із реалізації тематики функціонування майстер-класу та обговоренням методичних рекомендацій щодо підготовки навчально-методичного посібника «Мистецький вояж Київщини».

Майстер-клас завершився практичним завданням для учасників: «Творчий проект-панно із теми "Золотий розсип мистецьких педагогічних ідей".

Протягом заходу була робоча дружня атмосфера, командний дух, співпраця учасників колективу майстер-класу.

Баришівський відділ освіти