Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня 2018 року з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський атомній електростанції заступник голови Баришівської райдержадміністрації Ф.В. Маренич, за участю керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, поклали квіти до підніжжя пам’ятника Героям Чорнобиля.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, як знак вшанування пам’яті та героїчного подвигу загиблих від Чорнобильської трагедії.

Продовження заходу за участю ліквідаторів аварії на ЧАЕС, відбулося у центральній районній бібліотеці.

Під час заходу спільними подяками Баришівської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації