#День_народження_кохання

Дожити до Золотого весілля випадає тільки обраним, у яких золоте серце та золотий розум!!!

Сьогодні у Баришівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області відсвяткували.

#Золоте_весілля саме така подружня пара Володимира Івановича та Ганни Іванівни Антипенків.

Привітні, милі, щирі, добрі та мудрі Ви прожили півстоліття в злагоді та любові, зберегли свої високі почуття, є друзями та порадниками одне одному, виростили своїх дітей гідними та порядними людьми, викохали чудових онуків, являєтесь прикладом справжньої міцної сім'ї з ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ.

Шановні ювіляри бажаємо Вам щастя, здоров'я на довгі роки, довголіття, достатку та мирного неба.