ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Баришівській районній державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Баришівській районній державній адміністрації відбудуться 15 січня 2019 року у приміщенні Баришівської райдержадміністрації за адресою: площа Миру, 1 (мала зала райдержадміністрації) о 10.00 годині.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах такандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами на строк у два роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства з додатками передбаченими пунктом 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами).

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

-біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Крім того, подається електрона версія вищезазначених документів(на електронному носії).

Документи приймаються ініціативною групою до 04 січня 2019 року (крім вихідних та святкових днів) за адресою: 07501, смт Баришівка, площа Миру, 1 до відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату Баришівської районної державної адміністрації.

Контактна особа: Ладан Ірина Григорівна, тел. (04576) 4-14-46, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Голова ініціативної групи Ю.В. Лагутін