У Баришівській районній філії КОЦЗ проведено семінар

До Міжнародного дня людей з інвалідністю 05 грудня 2018 року у Баришівській районній філії КОЦЗ проведено семінар за участю осіб з інвалідністю.

В.о. директора центру зайнятості Гарбуз Є.В. надав інформацію присутнім про ситуацію на ринку праці, проблеми, які виникають при працевлаштуванні осіб з обмеженими можливостями, про дисбаланс попиту та пропозиції робочої сили та підвищені вимоги зі сторони роботодавців.

В заході взяли участь представники Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Орлова О.Л. та Чередніченко Н.С.,  які в свою чергу розповіли присутнім про порядок надання допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями, про порядок призначення пенсій особам з інвалідністю. Представник ТОВ «Підприємство «Троїцька Артіль» проінформувала присутніх про наявні вакансії для осіб з інвалідністю.

В заключному слові  директор філії  подякував присутнім за участь у даному заході та виразив надію на подальшу співпрацю.

Л.В. Карпенко, заступник директора