Відкрито виставку інформаційних матеріалів Міністерства юстиції України в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право»

28 листопада 2018 року в читальній залі Баришівської районної бібліотеки для дорослих відкрита виставка  інформаційних матеріалів Міністерства юстиції України в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право». Матеріали  надав начальник Баришівського районного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції в Київській області  М.І. Старенький.

В інформаційних буклетах та на плакатах відповіді на запитання, які хвилюють багатьох українців:

Не знаєш, як вирішити спір?

Забирають бізнес? Відбирають майно?

Вимагають хабара за іспит чи навчання?

Як оформити договір оренди землі?

Як оформити виплату субсидій?

Не сплачуєш аліменти? Наслідки.

Хочеш виїхати з дитиною за кордон?

Як протидіяти домашньому насильству?

Як протидіяти булінгу?

Виставку доповнює юридична література та періодика з книжкового фонду Баришівської районної бібліотеки для дорослих.

Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися з виставкою!

Зав. методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС, Лавріненко Н.І.